Zpět nahoru

Ještě letos se dočkáme remasterované trilogie GTA

V posledních týdnech a měsících se roztrhl pytel s novými remastery her, které mají vývojáři připravovat primárně pro herní konzole nové generace. Avšak jedna spekulace nám v Goblinech udělala obzvlášť velkou radost. Podle několika zdrojů se studio Rockstar chystá vydat remasterované hry ze série Grand Theft Auto. Konkrétně má jít o tituly GTA III, Vice City a San Andreas.

Ač samozřejmě všichni hráči netrpělivě vyhlíží oznámení o novém GTA VI, tak i tato zpráva vzbudila v gamingové komunitě obrovský rozruch. Jako první se zprávou přišel server Kotaku, který má údajně informace z vícero dobrých zdrojů. „Díky nim jsme v minulosti měsíce dopředu odhalili oficiální oznámení GTA Online a Red Dead Online,“ tvrdí herní server. Nezávisle na nich tuto horkou novinku potvrzují i IGN a Video Games Chronicle.

Na oné trilogii se již nějaký ten pátek pracuje a jejího vydání bychom se měli dočkat ještě letos na podzim. Vývoj nové verze má pod palcem skotská pobočka Rockstar Dundee, která stejně tak asistuje i při vývoji next-gen verzí GTA V. Ostatně s remastery už zkušenosti mají. V minulosti pracovali například na Halo: The Master Chief Collection. 

Kotaku dále uvádí, že novinka poběží na Unreal Enginu a má míchat dohromady starou i novou grafiku. Dočkáme se údajně i nového interfacu a vylepšení některých příběhů. Hratelnost jako taková bude věrně kopírovat originály. 

Pokud jsou informace opravdu pravdivé, my v Goblinech si preventivně bereme kolem Vánoc dovolenou, abychom stihli dát maraton v GTA. 

Sleduj nás